05-2015

 

Ulubione zabiegi 1499 zł

 

 

   02-05-2015

 

Ulubione zabiegi 2800 zł

 

 

   05-2015

 

Ulubione zabiegi 300 zł

 

 

HAIRCAIR® – leczenie wypadania włosów

Zabieg mezoterapii w leczeniu wypadania włosów polega na bezpośrednich iniekcjach mieszanki składników aktywnych (tzw. koktajli) w głębokie warstwy skóry. Koktajle oparte są na szeregu związków mineralnych, witaminach oraz substancjach przeciwzapalnych. Zabieg sprawdza się doskonale w profilaktyce procesów łysienia przebiegających z osłabieniem ich struktury, stymulacji wzrostu włosów oraz przywracania odpowiedniego mikrokrążenia skóry owłosionej głowy. Szczególnie dobre efekty obserwuje się podczas leczenie łysienia androgenowego i plackowatego, wypadania włosów wywołanego obniżonym mikrokrążeniem skóry owłosionej głowy, zmianami hormonalnymi lub czynnikami mechanicznymi.

Wskazania do wykonania zabiegu HairCare®:

ü  łysienie androgenowe,

ü  łysienie plackowate,

ü  łysienie spowodowane zmianami hormonalnymi (ciąża, menopauza),

ü  łysienie poinfekcyjne,

ü  łysienie spowodowane stresem, złą dietą, niedoborami pierwiastków śladowych lub promieniowaniem UV.

HairCare® jest unikalnym produktem o naturalnym składzie (Arginina, Cysteina, Glutamina, Glicyna, Ornityna, pierwiastki śladowe, cynk, kompleks witamin z grupy B) i wysokiej efektywności. Rezultatem zabiegu jest poprawa struktury włosów, normalizacja produkcji sebum, wzmocnienie cebulek, stymulacja wzrostu nowych włosów oraz spowolnienie ich wypadania. Zabieg niweluje problem łupieżu i zapobiega jego nawrotom. Włosy odzyskują naturalną miękkość, zdrowy blask, strukturę i gęstość.

Zabieg jest krótki (20-30 minut) i bezbolesny. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii, której długość uzależniona jest od stopnia nasilenia problemu (zwyczajowo 1 sesja w odstępach 10-14 dniowych przez okres 2 miesięcy). W dalszej kolejności rekomendowane jest wykonywanie sesji pielęgnacyjnych – 1 zabieg w ciągu miesiąca przez okres 3-6 miesięcy. Mezoterapia skóry owłosionej głowy może stanowić uzupełnienie trwającego lub zakończonego leczenia farmakologicznego.


Jakie korzyści niesie ze sobą wykonanie zabiegu z użyciem HairCare®:

ü  stymulację mieszków włosowych,

ü  wzmocnienie i ochronę włókna kapilarnego,

ü  stymulację wzrostu dzięki odnowie torebki włosowej,

ü  zmniejszenie wypadania włosów spowodowanego czynnikami endo i egzogennymi,

ü  nawilżenie i rewitalizację skóry głowy, co zmniejsza łupież i zapobiega jego nawrotom.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem HairCare®:

ü  ciąża i okres karmienia piersią,

ü  alergia na któryś ze składników preparatu,

ü  aktywna opryszczka,

ü  infekcje skóry w okolicy zabiegowej.